KOWA – úprava vody Ledeč nad Sázavou

Úprava vody kvalitně – rychle – výhodně

Naším úkolem je úprava vody. Vyrábíme a montujeme plastové filtry a zařízení pro úpravu vody pro průmysl, zemědělství, veřejné služby i malé obce a domácnosti. Dodáváme rovněž komponenty, z nichž se úpravna vody skládá, a také plastové potrubní rozvody pro vody, agresivní média a vzduchotechniku.

tel:
+420 569 721 547
fax:
+420 569 721 324
e-mail:
kowa@kowa.cz
web:
www.kowa.cz
web:
www.uprava-vody.cz
web:
www.jakupravitvodu.cz
reference:
www.kowa.cz/reference
googleplus:
plus.google.com/KOWA
  • Pivovarská 709
  • Ledeč nad Sázavou - Horní Ledeč
  • 584 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Úprava vody Komponenty pro úpravu vody Potrubní rozvody Plastová vzduchotechnika

 

Na co je úpravna vody?

Již více než 20 let vyrábíme, dodáváme a montujeme plastové úpravny vody. Ty slouží pro její změkčování, odstraňování železa a manganu, dusičnanů, odstraňování zákalů, zápachů, mechanických nečistot, bakterií i nadměrné kyselosti. Dále se úpravna vody užívá i pro odstranění chloru, odsolení, výrobu demineralizované vody a úpravu pitné vody pomocí reverzní osmózy.

Kde se úpravny vody užívají?

Provádíme hygienické zabezpečení technologické i pitné vody pomocí dávkování chemikálií. V oblasti průmyslu nacházejí naše zařízení na úpravu vody uplatnění v oblasti strojírenství, povrchových úprav, výroby tepla a TUV, chemického průmyslu a dalších odvětví. V oblasti zemědělství se pak naše úpravny vody používají především při chovu hospodářských zvířat.  

Úprava vody pomocí našich zařízení se provádí rovněž ve veřejném sektoru. Využívá se například ve zdravotnictví, školství, ubytovacích službách, velkokapacitních prádelnách a organizacích zabývajících se výrobou a distribucí vody či tepla.  Nabízíme též cenově příznivá a účinná řešení problémů s vodou pro jednotlivé lokální zdroje vody či jednotlivé domácnosti. Naší specialitou jsou pak dodávky zařízení na restauraci starých tisků pro centrální archivy či vědecká pracoviště.

Odborný servis úpraven vody a dodávky komponentů

Pro veškeré námi dodané úpravny vody zajišťujeme odborný servis. Nabízíme též možnost uzavření servisní smlouvy na pravidelné periodické revizní prohlídky instalovaných úpraven vody nebo na převzetí komplexní péče o ně.

Dodáváme také kompletní sortiment komponentů a součástí pro úpravny vody. Vedeme tlakové nádoby, řídící ventily, dávkovací čerpadla, dávkovací a solankové nádrže, čerpadla na chemikálie, moduly reverzní osmózy a další součásti. Nabídka obsahuje též iontoměniče, filtrační hmoty a náplně pro úpravu vody.

Naše další služby

K dalšímu okruhu naší činnosti patří velkoobchodní dodávky plastového potrubí pro vodu i agresivní media z materiálů PVC-U, PVC-C, PP, PE, PVDF a ABS. Z tohoto sortimentu lze jmenovat trubky, tvarovky, kulové a membránové kohouty, armatury s pneupohonem a elektropohonem, solenoidové ventily, armatury, průtokoměry a další.

Nabízíme též široký sortiment plastových rozvodů pro vzduchotechniku v kruhovém bezešvém provedení z materiálů PVC-U, PP, PPs, PP-EL, PE-EL. Z oblasti vzduchotechnického potrubí prodáváme především trubky, různé tvarovky, klapky, hlavice a střešní prvky a další příslušenství.

Pro koncové spotřebitele a maloodběratele provozujeme odborný e-shop www.jakupravitvodu.cz, kde jsou k dispozici cenné rady pro řešení problémů s kvalitou vody a přehled vhodných filtrů na vodu a úpraven vody pro použití v domácnostech.

Otevírací doba

  • Po 7:0015:30
  • Út 7:0015:30
  • St 7:0015:30
  • Čt 7:0015:30
  • 7:0015:30
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.